LEGO Hobbit [CZ] - [HnH] - 1. Zakletá hora Erebor

Zdravíčko, Pokud nás chceš pozvat na pivo, tak mrkni na : https://www.buymeacoffee.com/hrynahrane Zdravíčko, po dokončení série s LEGO Pánem prstenů se přesouváme na další lego příběh a to je Hobit. Příběh se odehrává před dějem z LOTRa, ale to ničemu nevadí. Tato série bude vycházet dle zájmu, takže čím víc likes a sdílení, tím samozřejmě lépe :) Takže pokud máte chuť nám pomoc, tak to pošlete třeba kámošům :) Děkujeme za pozornost ( Celý tým HNH, nebo to co z něj zbylo)