ŻYCIE W AUSTRII I plusy&minusy

Hej wszystkim! 🐷 Dzisiaj opowiem wam o plusach i minusach życia w Austrii, dokładnie mówiąc w Tyrolu. Mieszkam tu już 10 lat i myśle, że mogę wam bardzo dużo opowiedzieć! Mam nadzieję że wam się spodoba! ❤️ 👍 Nie zapomnij o ocenie filmiku! 🔔 Kliknij w dzwoneczek, aby dostawać powiadomienia o nowych filmikach! Subskrybcje: 45 Wiek: 21