Stop Glonojad - Zbrojniki w akwarium

Zbrojnik pospolity w akwarium. Radość czy utrapienie..? Zapraszam do komentowania i oceniania 😉 Dziękuję za subskrypcje. ⁕ ⁕ ⁕ ⁕ ⁕ ⁕ ⁕ ⁕ ⁕ ⁕ ⁕ ⁕ ⁕ ⁕ ⁕ ⁕ ⁕ ⁕ ⁕ ⁕ ⁕ ⁕ ⁕ ☛Instagram zobacz najnowsze foto https://www.instagram.com/aquamicus/?... ☛Facebook "polub to" i bądź na bieżąco   / aquamicus   ☛Aquamicus co nowego na kanale    / @aquamicus   #Ancistrus #akwarystyka #glonojad