Uczniowie i nauczyciele SMS Igloopol Dębica przywitali szkołę

Wielkie, biało – niebieskie rozpoczęcie roku. Uczniowie i nauczyciele Szkół Mistrzostwa Sportowego Akademii Igloopol Dębica przywitali szkołę. Wraz z rodzicami i zaproszonymi gośćmi zebrali się w Domu Kultury „Mors”. To był wielki dzień szczególnie dla pierwszoklasistów. 26 uczniów w obecności wszystkich złożyło uroczyste ślubowanie. Szkoły Mistrzostwa Sportowego LKS Igloopol Dębica to Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego SMS, Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego, oraz Akademia Piłkarska Igloopol.