Németországba költöznek?! #ShoppingMami 13. | #KandászMamik Szülőszoba 144.

A Krio Intézet bemutatja: www.krio.hu “Egyre jobban érzem azt, hogy mennyire fog hiányozni...”❤️ Apa megy Németországba... Hogy fogják kibírni egymás nélkül? 😞 Mennyi ideig lesznek távol? “Málnus most már egy olyan társ, akivel lehet kommunikálni! Biztos, hogy nagyon fog hiányozni!” 😞❤️#ShoppingMami-ék fogadást kötöttek, hogy Málna mikor indul el. 😮 Szerintetek ki fog nyerni? No meg ott, a nagy beigli-ügy!! Ti tudjátok a párotokról, hogy szereti-e a mazsolát? ❤️❤️ Iratkozz fel a csatornánkra, hogy ne maradj le a további epizódokról sem: http://www.youtube.com/c/szuloszoba?s... Kövess minket itt is: Instagram:   / szuloszoba   Facebook:   / szuloszoba   Web: http://szuloszoba.hu/ Blog: https://szuloszoba.blog.hu/