Vlog - Idemo na piknik, preporuka za lokaciju u Sarajevu, jednostavan dan a tako savršen 🍓☘️

Ovo je jedan od dana kada čovjek shvati da mu za sreću ne treba mnogo, mir porodica i jednostavnost. Zahvalnost na malim stvarima, Bože hvala ti. 🙌❤️ Hvala svima koji su pretplaceni na kana❤️❤️