Túl a vízen egy kosár... (A 10.B osztály énekel az MVM Dome-ban a Desh koncerten 2025 decemberében)

‪@DeSh‬ ‪@nemesnagyagnesmuveszetisza2651‬ ‪@mvm_dome‬