A Nagy Játékgyűjtemény Kérdéskör

Van akinek elég 4-5 játék, és van olyan játékos, aki több száz játékos gyűjteményt halmoz fel. Gyakran merül fel a kérdés, hogy vajon mire jó, fontos-e egy ilyen nagy számú társasjátékos "könyvtár", vagy elégedjünk meg néhány klasszikussal? Nagyon érdekes és széles téma ez, amit igyekeztünk egy kicsit most mi is körbejárni. A téma ötletét köszönjük a Mit Játsszunk? Facebook csoport tagjainak!   / mitjatsszunk   ▶ Gyere és iratkozz fel hozzánk, majd nézz körül a többi csatornánkon is: Facebook:   / mitjatsszunk   Instagram:   / mitjatsszunk   Patreon:   / mitjatsszunk   Weboldal: http://www.mitjatsszunkblog.hu ❓ Feliratkoztál már a hírlevelünkre? :) Ha nem, itt teheted meg: https://forms.gle/XLQ8PTERae6WbTVT6