NITRO O UPADKU MR. POLSKA | w/ WŁODAR

dostałem drugą flagę na głownym kanale, przez co jestem zmuszony tutaj wstawiać shociki ✅ DOCEŃ MOJĄ PRACĘ - ZOSTAW SUBA ORAZ DZWONECZKA (🔔) PROSZĘ :) ✅NITRO: https://kick.com/niter ✅ NUTA Z OUTRO: OLBRZYM IDZIE ✅NITRO: https://kick.com/niter ✅FILM:    • UPADEK LEGENDY MR. POLSKA   ✅Instagram: 👉   / xreziner   👈 ✅Discord: 👉   / discord   👈 ✅Mail Biznesowy: [email protected] #nitro #nitrozyniak #mrpolska #malikmontana #malik #włodar #thenitrozyniak #reziner #shoty #rezinershoty #serhito #serhitoshoty #nitroshoty #cheddar #rap #gangalbanii #borixon #alibaba #popek ​ ‪@CHEDDAReyo‬