Niebezpieczne odpady na ścieżce rowerowej w Siemianowicach Śląskich

Wracamy do gorącego sporu w Siemianowicach Śląskich. Grupa mieszkańców sprzeciwia się składowaniu niebezpiecznych odpadów na ścieżce rowerowej. Toksyny w mauzerach, na terenach rekreacyjnych zalegają od prawie roku, kiedy doszło do pożaru nielegalnego składowiska odpadów. W obliczu wielomiesięcznego sporu Urzędu Miasta z Regionalną Dyrekcją o to, kto ma pozbyć się problemu - rozwiązanie podczas programu Misja Interwencja wymyślili sami mieszkańcy.