Hey - Boję się o Nas (feat. Natalia Przybysz) - live - 2016.08.26 - Opole - Amfiteatr NCPP

26 sierpnia 2016 - Koncert inaugurujący otwarcie Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu gdzie wystąpił zespół Hey i goście. Katarzynie Nosowskiej i zespołowi HEY towarzyszyli artyści z różnych pokoleń, na co dzień poruszający się w różnych gatunkach muzycznych. Wszyscy zaśpiewali piosenki Hey'a. Na scenie opolskiego amfiteatru zobaczyliśmy: Anię Dąbrowską, Małgorzatę Ostrowską, Natalię Przybysz, Grażynę Łobaszewską i Marka Piekarczyka.