Dzsudzsák: Legszívesebben elbújnék és egy nagyot sírnék

Legszívesebben elbújnék, és egy jó nagyot sírnék -- mondta Dzsudzsák Balázs a 8--1-es vereséggel végződött Hollandia--Magyarország vb-selejtező után. Az egyetlen magyar gólt szerző támadó hozzátette, továbbra is nagyon szeretik ezt a játékot, ezért élnek, de ilyenekre nincsenek felkészülve. Németh Krisztián szerint nehéz mit mondani, nem így készültek.