Dzsudzsák: Legszívesebben elbújnék és egy nagyot sírnék
Legszívesebben elbújnék, és egy jó nagyot sírnék -- mondta Dzsudzsák Balázs a 8--1-es vereséggel végződött Hollandia--Magyarország vb-selejtező után. Az egyetlen magyar gólt szerző támadó hozzátette, továbbra is nagyon szeretik ezt a játékot, ezért élnek, de ilyenekre nincsenek felkészülve. Németh Krisztián szerint nehéz mit mondani, nem így készültek.

▶︎
Hollandia - Magyarország 5-3 2011.03.29.

▶︎
Egy asztalnál: vegán és vadász | 2. rész

▶︎
Interjú a pornósztárral - egy rejtett világ kulisszatitkai - HírTV

▶︎
10 magyar játékos, akit MAJDNEM LEIGAZOLT egy SZTÁRCSAPAT! (Szoboszlai, Dzsudzsák, Lipcsei, stb.)

▶︎
Unbelievable Smart Worker & Hilarious Fails | Construction Compilation #8 #adamrose #smartworkers

▶︎
One in a Billion: Wild Animal Moments Caught on Camera

▶︎
110616 Zuhanyhíradó - Dzsudzsák Balázs az orosz ligában folytatja

▶︎
Ego Bodybuilder HUMILIATED Beyond Belief 🤯 | Anatoly GYM PRANK

▶︎
Sebestyén Balázsék Andorrai vereségről beszélgettek Hajdú B. Istvánnal

▶︎
Hollandia Magyarország 8 1

▶︎
Dzsudzsák Balázs: Marco Rossi összerakta azt a csapatot, ami abszolút sikerorientált | nagyinterjú

▶︎
People Who Messed With The Royal Guard and Regretted It!

▶︎
When Football Players Don't Get Recognized

▶︎
Ismét óriási gödörben a magyar foci

▶︎
NBA Moments That Only Happen Once in a Lifetime

▶︎
Ha csak egy videót nézel meg Dzsudzsák Balázsról, ez legyen az! | Félidő!

▶︎
Mit Gondol CRISTIANO RONALDO SZOBOSZLAI DOMINIKRÓL?

▶︎
Comedy Moments in Football

▶︎
Dzsudzsák vs. Ajax

▶︎
