Rozbiórka nieukończonego basenu. Powstanie nowe osiedle

Miał być kompleks leczniczo-rekreacyjny – będą mieszkania. W Ozimku trwają prace demontażowe nieukończonego basenu, aby zrobić miejsce dla sześciu budynków trzykondygnacyjnych. A to nie koniec inwestycji w gminie. ‪@tvpopole‬ #Ozimek #Inwestycje #Budownictwo #Mieszkania #Osiedle #NowoczesnyOzimek #Zmiany #Opolskie #RozwójGminy #Wiadomości #Region