Borbás Marcsi - Kertem: Magára hagytam a kertet egy hétre

Folytatódik Marcsi Kertem sorozatának 3. évada! Marcsi nem is olyan régen elutazott egy hétre, magára hagyva a kertet. Hogy mi történt időközben az Őrségben, és mi várt rá, mikor hazaért, megmutatja a legújabb videójában! A konyhában ezúttal egy friss paradicsomleves készül. 🍗 Még több recept: https://egy.hu/receptek 😎 Facebook:   / egy.hu.official   📱 Instagram:   / egy.hu_official   🤑Webshop: https://www.egy.shop.hu/ #borbásmarcsi #egyponthu #recept