World of Tanks | WN8 = IQ, KIEDYŚ TO BYLIŚMY ZNAJOMYMI, A TERAZ NIKT SIĘ NIE SZANUJE | #wot @Igzon

↓________________________________________________________________↓ Siemano, witam was w kolejnym odcinku z nowej serii "Nie zawsze ilość WN8 = ilości zdobytego IQ" w skrócie "WN8 = IQ". "Seria będzie polegała na pokazywaniu śmiesznych oraz efektownych zagraniach oraz odwrotnych sytuacjach i też toksycznych zachowaniach innych graczy :D czyli np wyjebka za 0 dmg lub jakieś wysadzenie :D" _______________________________________________________↓ A zresztą zobaczcie sami !!?? 💥💥💥💥💥 ------------------------------------------------↓ jeżeli „Odcinek” ci się spodobał: -------------------------------------------------------------↓ -zostaw pozytywną ocenę +👍👍👍+ -zostaw komentarz dotyczący "FILMU" -opublikuj go na swoich "social mediach" 📻 📞 📻 ==================================================↓ Miejsca które mogą cię zainteresować!!!: ↓ 0:00 - Intro 0:25 - JakubES3MoE 2:24 - WAYR 2:37 - MUTE 3:23 - Random 4:51 - Turniej 5:30 - Random 5:55 - CS63 - Bokiem 6:30 - "Igzon" 8:04 - Boom 8:16 - Sh X 10:06 - Boża pestka 10:36 - Sh X Jeszcze się pobijcie xDDD 13:59 - Random 14:22 - Sh X 18:17 - Sh X "Konek" 24:06 - Sh X 31:31 - Manewry "Owiad" 35:44 - Zakończenie "Drogi" widzu jeżeli wykonałeś wszystkie te zadania to jestem wdzięczny, pod twoim komentarzem zostawię ci "serduszko"!!!. ♥️♥️♥️ 🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀LINKI🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀 -💌 [email protected] -🌰   / discord   -🔥 https://www.instagram.com/pandi_sport... Miniatura: Pandi ↓================-Specyfikacja Komputera-================↓ 💻 Moja Lejdi Procesorek: i7-12700K Kartusia Graficzna: Inno3D RTX 3090 TI 24GB/40GB Pamiątki RAM: DRR4 G.SKILL 32GB (2x16GB) Dyskietki SSD "M2","!TYLKO!": 2TB(bs) + 1TB(bs) +4TB(s) Agregat: Corsair HX1000 1000W 80 PLUS PLATYNIUM Patelnia: MSI PRO Z690-A DDR4 Karton: be quiet! Silent Base 802 Klima: CorsairiCUE H1150i ELITE 3x120mm i 4x 140mm zwykłe ⛓ Dodatkowy sprzęt: Myszeczka: Razer Viper V2 Pro White Klawiaturka: RAZER Huntsman Mini Clicky Optical Purple Switch Ramie mikrofonowe: RODE PSA 1 Wzmacniacz do Mikrofonu: Klark Teknik Mic Booster CT1 Mikser: Arturia MiniFuse 1 White Mikrofon: shure mb 7 Monitor do gier: LG UltraGear 2560x1440 185Hz Monitor Graficzny: LG Ultra HD 3840x2160 75Hz Słuchaweczki: - beyerdynamic DT 990 PRO Marshall MAJOR IV Panasonic WIRELESS SANS FIL RB-HF420B Panasonic RB-HF420BE-K JBL słuchawki douszne ™ Pamiętaj drogi widzu, wszystko co widzisz na tym kanale, odbieraj w sposób żartobliwy, filmy nie mają na celu urażenia nikogo, przychodź, oglądaj, baw się dobrze. -🎮🎮🎮🎮 Muzyka użyta w filmie: Easy · Makeup and Vanity Set trailer -    • Easy   Kevin MacLeod: Fast Talkin -    • Kevin MacLeod: Fast Talkin   Who's Using Who? · The Mini Vandals -    • Who's Using Who?   A One-Way Ticket Too Much · Joe E. Lee -    • A One-Way Ticket Too Much   Jello Walking · Arthur Benson -    • Jello Walking   Cipher · Kevin MacLeod -    • Kevin MacLeod: Cipher   Russian Slapstick - Hĺkan Eriksson -    • Håkan Eriksson - Russian Slapstick   Funkorama · Kevin MacLeod -    • Aces High   Aces High · Kevin MacLeod -    • Aces High   Hustle · Kevin MacLeod -    • Hustle   Hep Cats · Kevin MacLeod -    • Hep Cats   Glee Club Polka · Kevin MacLeod -    • Glee Club Polka   Ciekawa informacja dla tych co czytają opis: :D Film w wersji surowej miał prawie 16h, a został skrócony do 36:44, magia montażu, teraz zostaw suba i przywal w dzwona czekamy na ciebie na DiScOrD !!!