Meglátogattam az exemet Németországban (az autó az)

Vettem egyszer egy 1968-as Mercury Cougart. Jó sokat költöttem rá különböző kóklereknél, aztán Oszi úr rendbe rakta, én meg gyorsan eladtam egy német csókának. Ennek két éve. És a nyáron kitaláltam, hogy meglátogatom a Cougart a napfényes Bajorországban. Zene:   / teddyharpone   Zene:   / teddyharpone   Facebook:   / winkler-r%c3%b3bert-252364844815710   Twitter:   / winklair   Instagram:   / winkler_robert_   #vintagecar #mercury #cougar