Wojsko przekazało militaria do Muzeum Ceramiki
Muzeum Ceramiki w Bolesławcu wzbogaciło się o nowy eksponat, interesujący zwłaszcza dla miłośników militariów. Pistolet Luger został przekazany na ręce dyrektora Anny Bober-Tubaj przez dowódcę 23 Śląskiego Pułku Artylerii pułkownika Pawła Świtalskiego podczas bolesławieckich obchodów Święta Wojsk Rakietowych i Artylerii.

▶︎
Szkolenie wojskowe w 1993 roku

▶︎
Trzebień

▶︎
Święto Artylerii

▶︎
Col. Piotr Lewandowski: Poland is rearming for hundreds of billions. Will the army really be ready?

▶︎
Jak Niemcy opisywali Polaków pod Monte Cassino?

▶︎
25 lat polskiego Świętoszowa

▶︎
Święto Wojsk Rakietowych i Artylerii

▶︎
Tschüss, Deutschland – Polens Rückkehrer | Reportage

▶︎
How great is the threat of war in Europe? Sönke Neitzel in an in-depth interview | DER SPIEGEL

▶︎
Zostań Żołnierzem 🇵🇱 - 23 pa

▶︎
23 Śląski Pułk Artylerii w Bolesławcu - DEFILADA

▶︎
Znaki Historii - Bitwa o Lubań (odc.19)

▶︎
ROSJANIE W SZOKU: Polski KRAB sieje spustoszenie w rosyjskiej artylerii

▶︎
Święto Pułku

▶︎
Feast of the 23rd SPA

▶︎
Bieg i turniej strzelecki

▶︎
How US Air Force B 52 Pilot Performed an Emergency Takeoff at Full Speed

▶︎
60 lat 1. Grójeckiego Ośrodka Radioelektronicznego - uroczysty apel

▶︎
My Golden Retriever Heals a Terrified Rescue Kitten in Just 3 Meetings!

▶︎
