Novi atletski teren u OŠ "Jožef Atila"

Rekonstruisani atletski teren u Osnovnoj školi "Jožef Atila" na Telepu, model je koji ćemo slediti prilikom sređivanja većine škola u Novom Sadu, poručio je gradonačelnik Miloš Vučević koji je pobednicima školskog takmičenja u sprintu na 60 metara dodelio medalje. Radio-televizija Vojvodine http://www.rtv.rs Servis odloženog gledanja i slušanja http://media.rtv.rs