Prank: Diavolul in Manastur👹 - A picat de pe bicicleta!?🤣🤣

Pentru acest prank m-am deghizat in diavol si am iesit in unul din cele mai periculoase cartiere din Cluj, pentru a vedea cum reacționează oamenii. După cum veți observa, reacțiile au fost conform așteptărilor. 😂 P.S. Stiu ca unii dintre voi ati fi vrut sa ii mai las, dar trebuie sa va gândiți ca, daca nu apucam sa le zic ca e prank si ajungeau acasa, crezand ca au văzut un diavol, nu era deloc ok 😂✌️