KARANTÉNKONCERT ZEFIVEL - 17. AZ ÖRDÖG ITT BELEBUKOTT

17. AZ ÖRDÖG ITT BELEBUKOTT (MOBILMÁNIA) Zeffer A.- Horváth A. A Mobilmánia 2020-as tavaszi turnéjának első állomása után a Covid-19 vírus járvány miatt betiltották a rendezvényeket, majd kijárási korlátozások léptek életbe. 2006-ban egy akut myeloid leukémiából csontvelő-transzplantációval gyógyultam, emiatt még mindig mesterségesen gyengítik az immunrendszeremet, ezért a különösen veszélyeztetettek közé tartozom, ki sem mozdulhatok itthonról. Egyelőre belátható időn belül nincs koncert, nincs stúdió, nincs utazás. Tettem egy merész ígéretet, hogy otthonomból mindennap eléneklem egy dalunkat a pianínóm segítségével. 🎼 AZ ÖRDÖG ITT BELEBUKOTT Mai szerzeményem, a Mobilmánia koncertek egyik legkedveltebb dala, amelyiknél a Mániás kórusra mindig számíthatunk, mert mindannyian kívülről fújjátok. Igen, arról a bizonyos ördögről szól, aki állandóan ott kering mindannyiunk körül, a mostani időkben különösen. Általában könnyebben elbánunk vele, most valamiért nagyon felszívta magát, de legyőzzük, most is rá fog b…szni! Mert együtt sikerülhet! 🤟😜