PANDA BISTRO HODONÍN

https://www.google.com/maps/place//da... ...priatelia ahoj...navštívili sme PANDA BISTRO v HODONÍNE po 10 rokoch a musíme povedať že sa v podstate nič nezmenilo...jedlo dobré,ceny dobré,prostredie dobré a obsluha super...kľudne zájdeme znova...dúfame že sa Vám bude videjko páčiť...prajeme pekný deň...#jídlo #hodonín #česko Mário