Corul si orchestra RVE Timisoara - Veniți să-L adorăm

Concertul "Deschide-ţi inima" ediţia a V-a, "Când Dumnezeu îţi scrie povestea!" Ansamblu Cor - Orchestră - Veniți să-L adorăm (Adore) Solist: Paul Tuţac Dirijor: Lari Muntean Mixaj sunet si masterizare: Narcis Rosca Filmare: Prodocens Media Eveniment organizat de Radio Vocea Evangheliei Timișoara • 92,2 Mhz, in 5 Decembrie 2017, la Sala Olimpia din Timisoara. ---------------------------------------­----- http://www.rve-timisoara.ro/