BSW - Semmi Gond (Official Music Video)

iTunes: http://goo.gl/DqYuCY Amazon: http://goo.gl/fTRKde Google Play: http://goo.gl/TOcmgT Beerseewalk - Semmi Gond (Official Music Video) © 2014 BSW fellépés: [email protected] / +36304298274 webshop: www.beerseewalk.hu facebook: www.facebook.com/beerseewalk Szöveg: BSW (Gaben, Meklód) Zene: Triek Gitár: Jakab Gábor, Péterffy Máté Felvétel: Diaz @ Diazbeazts, Péterffy Máté @ VoiceCafé Studio Premix: Triek Mix, master: Péterffy Máté Klip: 21Orban Triek: www.facebook.com/triekmusic Diaz: www.facebook.com/Diazbeats1 21Orban: www.facebook.com/orban.testverek Köszönet Szombathelyi Tibi barátunknak a stéges helyszínért, Szintinek és Júliának a segítségért! Sapka: DGK, Famous, Expedition Szemüveg: DGK Póló: Kings Of Rap, Farkasok, Garage, Fura Csé ***** Refr. x2 Semmi gond - Ugyanaz a nap süt az égen Ugyanaz a nap süt, mint régen Mint régen Még mindig pörög a lemezünk és a sörök a kézben Meklód: És csak pörög a lemezünk ha lejövök a partra A banda sikere, hogy csak a szívünk hajtja És a béke marad amikor vége szakad Tudom a becsületem megmaradt az évek alatt A név az égbe fenn és van ki megharap Mintha én tehetnék arról hogy ő nem halad De én nem vártam, csak mentem elszántan És olyan magasra török azt hiszik elszálltam De nem változott semmi és nem vitt el a pénz Itt marad minden ha mész és semmid nincsen, ha félsz De nem minden a pénz én tudom mi a fontos Úgy élek, visszanézve se legyen a kép foltos És pont most - azt kérdezik, hogy mitől megy De nincs titok tesó, akik csinálják kitörnek A gyengék kidőlnek, és tudod nem feledem Hogy én csak azért reppelek mert én ezt szeretem... Refr. x2 Gaben: Nem dörög az ég, nincs baj ha fúj a szél Mert aki az velünk van az tudja miér' Hiába süt a nap a szemünkbe, nem vakít el a fény Nem vakít el a fame, nem vakít el a pénz Csak hozom a köröket, nyitom a söröket, tántorgok mint Jack Sparrow A fejem Statham lett a Meklódé meg Macklamore A kisszobából stúdió, a stúdióból klubbok A reppünk célba talál, sose rúgtunk luftot A vitorlánkba szél kapott, a siker vizén evezünk Csak heverünk a fűbe' nem a PC előtt remegünk Leperegnek a kritikák, bulizunk mint Ibizán Elvarázsol a Gabibá, bébi: Csiribú-csiribá! Sülnek a hekkek, gyűlnek a reppek, pattanak a bikinik A beach-en bigidi-bich-ekre csak ráoltunk egy migirit Marad a Balaton, csapol a csapatom, dörög az ég, a sörök a kézbe Küldd a Beer-logót az égbe és jövök stégre Refr. x2 Bridge x2 Elszálltak a felhők A felhők elszálltak, de mi nem A vonatunk a sínen Mi maradunk a színen Refr. x2