O seminarium | abp Grzegorz Ryś

Abp Grzegorz Ryś przewodniczył 7 października 2020 r. Mszy świętej z okazji inauguracji roku akademickiego w działających w Łodzi seminariach duchownych. Metropolita łódzki wygłosił też homilię.