Język niemiecki, przedstawianie się po niemiecku! #deutsch #naukaniemieckiego

Podstawy Niemieckiego dzisiaj z bezpośrednim przekazem dla osób początkujących będących na poziomie a1/a2. Zamiast przy przedstawianiu się w pracy czy ogólnie osobom obcym, miło powiedzieć pełnym zdaniem " mam na imię..." albo " nazywam się .." W każdym filmie napewno znajdziesz coś dla siebie, jeśli chodzi o podstawy języka niemieckiego. Dlatego filmiki są dla osób początkujących, które chciałyby podszkolić swój warsztat językowy np. w pracy bądź na wakacjach pytając o drogę do.. Najważniejszymi kwestiami jest SYSTEMATYCZNOŚĆ i KONSEKWENCJA w przyswajaniu nowego języka. Nawet 10 minut codziennej nauki przynosi zadowalające efekty. Ważne jest każde nowe słówko, każdy jeden nowo zapamiętany zwrot w języku niemieckim,ale również jego WYMOWA, która jest kluczowa, aby druga strona poprawnie odczytała komunikat. Tak więc ZAPRASZAM do nauki ze mną ;)