Joga zamiast kocyka.

Ahoj! Dziś sesja rozgrzewająca, otulająca i przyjemna jak leżenie pod kocykiem.. Prawie. Na końcu długa relaksacja (pod kocykiem lub bez). Dużo spokoju, miłości i bezpieczeństwa! Namaste! Olga Znajdziecie mnie też tu: WWW: http://olgaguz.com IG:   / olgguuu   FB: http://fb.com/olgguuu Patronite: http://patronite.pl/olgguuu