|Святкую ДР|Розіграш та Челендж|29 рочків|Відпочинок та вайб| #kombaine #worldoftanks
СВЯТКОВИЙ ЧЕЛЕНДЖ З ГЛЯДАЧАМИ ви обираєте мої страждання! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- В честь своєї ДР вирішив влаштувати двіжуху, хз зайде чи ні) Починаю грати з Тайпа 5 на фулл фугасах! Все залежить від Вас! Техніка з ангару! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 5 вподобайок - граю 5 боїв без закалки якщо це тт, вентіль якщо ст; 10 вподобайок - граю 5 боїв без досилача; 15 вподобайок - граю 5 боїв без стабілізатора, турбіни т3; 20 вподобайок - граю 5 боїв без пайка, на ручному вогнегаснику: 25 вподобайок - граю 5 боїв без аптечки; 30 вподобайок - граю 5 боїв без ремкомплекту; 35 вподобайок - граю 5 боїв без мінімапи; 40 вподобайок - граю 5 боїв без інтерфейсу; 45 вподобайок - граю 5 боїв без всього перечисленого вище; 50 вподобайок - граю 3 бої які обере чат, на ходу; 55 вподобайок - граю 3 бої з екіпажем з іншого класу техніки; 60 ... не придумав) Кожен раз щось відбираємо в Комбайна) Та він може шось поставити в заміну ;) Чатик все контролює! Серед стріму розіграш 1000 голди! Для того щоб прийняти участь! Під останній шортс пишемо нікнейми ігрові! Присутність обов'язкова! Всі замовлення техніки відбуваються на стріму в чаті, приймається техніка вт та ст будь-якого рівня!(окрім тих, де ще не закрив мітки 95% хоча я думаю зможемо домовитись!) Також такий інтерактив, якщо хтось з глядачів зробить дотепні стікери з моїм фейсом, або Комбайном. Та якщо їх буде більше ніж два учасники, то серед них розіграємо трішечки голди! Кидати в ТГ! Також весь стрім задача потіти мінімум в 3к сумки( у випадку 10 рівнів).Кожен рівень, то нижча сумма. Якщо не виконую задачу, теж розігрую наприклад 1.5к голди. Ні кумису в лоба, та ні фугасу в зад! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Посилання на трансляцію на твіч: / kombaine_zolochev_wot_ua Посилання на твіч ТГ: - https://t.me/KombaineZolochev підписатись нажав- комбайн возмужав) ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Лайкосік пихнув- Комбайна улибнув! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Бар Стрімерська устриця! Анонси до турнірів! Не тільки для стрімерів! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- t.me/strim_ustycia_anons ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Замовлення техніки! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Будь-який танк окрім артилерії -50 грн. 1 бій 2. Упоротись на єбрі в арту с початку бою -200 грн. 1 бій 3. Викачати гілку якої ще немає в ангарі - 666 грн. 4. Замовлення свого челенджу- 500 грн. ( в розумних межах) 5. 3 мітки на замовленому танку(ОКРІМ АРТИ) - 1 000 грн. 6. Викатити танк на замовлення-500 грн 11 боїв (окрім арти) 7. Замовити стрім на свою тематику 1000 грн. 8. Чек статки -100грн. Трошки крінжу ) 0,5 Гепнути півасіка(Шейк) - 51 грн Пісяшка коньячку - 71 грн Пісяшка горілочки - 81грн 5 боїв зі мною - 100грн ( Беру танк за твоїм бажанням, але крім...) Депіляція підмишок восковими полосками - 1100 грн(за одну) Депіляція сісічек - 500грн(за шт.) Депіляція всього торсу- 4500грн Стрижка під горшок на стрімі - 3000грн Стрім в пакеті- 1000 грн. Стрижка на стрімі під 3ку - 5000грн( Найбільший жах для дружини) 8. Отримати задоволення - безкоштовно) ВИ МОЖЕТЕ ПОБАЧИТИ: Страждання, імба, лох, лол, топ гівняна стрільба, сльози, лакі моментс Граємо в задоволення!!! пс. Тикни підписку та лайк, шо б не відпала піська) ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ!!! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Модпак: Шокерікс ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Підтримка мене красівого :https://donatello.to/KombaineZolochev... https://kombaine.donatik.ua

|Пошук продовжується|Char Futur або Predatore|Піт в 3к сумки|#хардкор2012 #kombaine #worldoftanks

Predatore або KPz 50t ● ОБИРАЮ КРАЩИЙ ТАНК для ТУРНІРУ "ХАРДКОР" 💙💛 #wot #танки #worldoftanks

2-3 hours of F2P and then Back to marking T11s (No YT Chat – Join Twitch)

|GORILLA|Хто буде зверху ? |Старт 87,86|Дійду до 92%?|ч.6 #kombaine #worldoftanks

Making any tank work - Tank Requests

T11 Grind

|GORILLA|Дорога до 95% |Старт 83,74%|Поверну 2 відмітку| ч.3 #kombaine #worldoftanks

|GORILLA|Дорога до 95% |Старт 79%|Беру 85%?| ч.1 #kombaine #worldoftanks

|GORILLA|Дорога до 95% |Старт 87,86|Дивимось жеребкування до турніру| ч. 5 #kombaine #worldoftanks

