Soustruh TOS S28 Žebrák - renovace koníka - 2.část

Co se nevlezlo do prvního dílu, tak je tady :) Čištění součástek, které jsem nestříkal na zeleno, finálové skládání koníka a seřízení souososti (?) na soustruhu. _________________________________________________________ 👉 pokud si chcete koupit můj merch, tričko "klimbíkova bastlírna": http://www.klimbik.cz 👉 pokud mě chcete finančně podpořit:   / klimbikovabastlirna   PayPal: https://paypal.me/klimbik bankovní účet: 1086532036/3030 👉 vlákno o mém soustruhu na svarfóru: http://svarforum.cz/forum/viewtopic.p... 👉 vlákno o mém soustruhu na CNC fóru (i s fotkama!): https://forum.strojirenstvi.cz/viewto... 👉 nezapomeňte sledovat na instagramu:   / klimbik   👉 a na facebooku:   / klimbikovabastlirna   ________________________________________________________ TIMELINE by Tochy, diky!! 00:00 Úvod 00:29 Intro 00:44 Složení závitových hodinek 01:43 Rez v plechovce 02:22 Čištění 05:11 Příprava na stříkání kličky 05:31 Stříkání základo-plničem 05:39 Úprava hlaviček šroubků 05:56 Další čištění 06:14 Renovace šroubu 06:47 Další čištění 08:46 Stříkání kličky na černo 09:22 Skládání 12:21 Čištění kluzných ploch 12:59 Zkouška koníka! 14:39 Zkouška odchylky koníka 17:20 Závěr 20:45 Outro ________________________________________________________ #soustruh #emulze #soustruzeni