World of Warcraft Classic - Miért Jó?
Összeszedtem, hogy szerintem miért jó a nemsokára érkező Classic World of Warcraft. Ahol támogathatod a munkám: / shiringaming Ahol mindig megtaláltok dumálni: / discord Ahol kiírkálom a gondolataimat: / shiringaming Ahol minden fontosat bejelentek: / shiringaming Ahol biztos nem bannolnak le: http://shiringaming.hu/ A mostani konfigom: http://shiringaming.hu/pc-config #classicwow #worldofwarcraft #shiringaming

▶︎
Burning Crusade Classic - Miért Jó?

▶︎
A Blizzard BUKÁSA | 1991-2020

▶︎
18 év után VÉGLEG KIÉGTEM a WoW-ból... (A Warcraft HALÁLA)

▶︎
Bemutatjuk: Diablo 3

▶︎
100x Meghaltam, Mire Elértem Black Morassig LVL 1-en 💀 StepQuest #12

▶︎
Shirin és a Haverok #5 - Classic WoW-ról őszintén ft. Theron, Aradysh és Winters

▶︎
Hossó Andrea: Az euróövezethez való csatlakozás nem elitklub, hanem egy halálos ítélet

▶︎
Miért mestermű a World of Warcraft?

▶︎
Ranking Every Dungeon In Classic World of Warcraft

▶︎
Ideje Classicozni! - 1. nap

▶︎
Classic World of Warcraft Bemutató

▶︎
20 éves a World of Warcraft

▶︎
RetroWorld: The Witcher

▶︎
A Blizzard Bukása Kibeszélő | VOD

▶︎
ÍGY KEZDJ WOWOZNI, ha még nem próbáltad soha! (2025 Tutorial)

▶︎
The Most Coordinated 160 Player Raid - "For The Alliance!" Achievement

▶︎
WoW Shadowlands NEM Bemutató

▶︎
The True Story of Asmongold | Wrath of the Lich King

▶︎
HOGYAN KELL WOWOZNI

▶︎
