World of Warcraft Classic - Miért Jó?

Összeszedtem, hogy szerintem miért jó a nemsokára érkező Classic World of Warcraft. Ahol támogathatod a munkám:   / shiringaming   Ahol mindig megtaláltok dumálni:   / discord   Ahol kiírkálom a gondolataimat:   / shiringaming   Ahol minden fontosat bejelentek:   / shiringaming   Ahol biztos nem bannolnak le: http://shiringaming.hu/ A mostani konfigom: http://shiringaming.hu/pc-config #classicwow #worldofwarcraft #shiringaming