Kevade unelm

Kevade unelm Elus on päikest, elus on äikest, elus on rõõmu ja armastust. Seda kõike peab otsima, hoidma ja leidma. Kuid vahest nõuab pisaraid, valu ja ega õnngi ei puudu sealt. Kui hommikune päike säramas siis liblikaski leiab tee Sinuni. Õrn, habras, armas ja õnnelik. Imeline vaade taevasse kus pääsupaar tiirutamas ja tervitamas. Oh kui armas ja habras see kõik olla võib. Kuid kõike imelist leida kohe sealt võib. Isegi armastuse õrnas tuules, päikeses ja helesinistest pilvedest, mis hõljumas kõrgel. Tuul põske paitab õrnalt, mis meelitab välja Sinult naeratuse imelise. Oh kuis tahaks ma Elus kord tunda seda kõike imelist ja kaunist. Leian vihmastki seda, mis tunduda keeruline võib. Ka äikese pilvest võib leida hellitust ja põnevust. Elus on õnne, Elus on päikest, armastust leidagi võib. Vahest ka valu ja leevendust kõigele, kuid seda teab Süda, mis Elult sa ootad. E. L.