Séta Székesfehérváron 1938.

Séta 1938-ban Székesfehérváron, mozgalmas hétvége a Bányatónál, kihelyezett Országgyűlés a Városháza udvarán, az 1938-as Szent István Emlékév ünnepi lezárása.