Egészségnap és Vadvirág a Kazinczyban

Iskolánk az egészségnapon célkeresztbe veszi az egészség legfőbb témáit és az arra szakosodott előadókat hívja meg, hogy szó essék ezekről a fontos témákról. Ugyanekkor zárul iskolánk erdőjáró vadvirág projektje, melyet rendszerint a mindenkori 3.osztály visz végbe. Ez a hagyomány Illés Józsi bácsitól maradt ránk, melyet továbbra is ápolni szeretnénk.