VYKRADL JSEM BANKU A UJÍŽDÍM V CYBERTRUCKU POLICII! (GTA 5 Módy)

Vykradl jsem banku a ujíždím v Tesla Cybertruck před policií! Podaří se mi uniknout? Tesla Cybertruck: https://cs.gta5-mods.com/vehicles/tes... Banky: https://cs.gta5-mods.com/scripts/rob-... 💎V případě zájmu o spolupráci, pište na email: [email protected] SOCIÁLNÍ SÍTĚ: 📱 Twitter:   / fannybartunek   📸 Instagram:   / fannybartunek   Pokud se videa líbí, nezapomeň odebírat a kliknout na zvoneček! 🔔 PARTNERSTVÍ: Vidadu Network http://www.vidadu.net/ ------------------------------------------------------------------------------ Nenadávejte a prostě se jen bavte! S úsměvem jde všechno lépe!