SPIDER DC - Proč tančím ve Spideru?

PROČ TANČÍM VE SPIDERU? 💖 Každý z nás má spoustu důvodů, ale na jednom se shodneme: mít taneční skupinu jako druhou rodinu a druhý domov je to nejvíc! Jak se z obyčejného kroužku stane nedílná součást života? Podívejte se sami! A kdo se k tý naší bláznivý famílii chce přidat, teď je ten nejlepší čas! Můžete dorazit na NÁBOR, který se bude konat v úterý 21.6. od 16:30 hod na adrese Pallova 20. Na všechny se už teď moc těšíme!