Javul az állapota a rendőrnek
Napról-napra jobban van az a rendőr, akit még december 24-én késelt meg egy férfi Újpesten. A 26 éves járőrt életveszélyes sérülésekkel vitték kórházba, de azóta sokat javult az állapota - most ő maga mesélte el, mi történt velük. Péter azt mondta, minden pillanatra emlékszik: a támadás után saját lábán ment le a hatodik emeletről, és biztos volt benne, hogy meg fog halni. Bajtársai folyamatosan támogatják a rendőrt: legutóbb közös videóban üzentek neki.

▶︎
BALESETI HELYSZÍNELŐ

▶︎
Elmegyógyintézetbe került a csütörtöki újbudai rendőrgyilkosság gyanúsítottja

▶︎
Budapesti Zsaruk - Szarvas Erika r. őrmester

▶︎
Újpesti rendőrkéselés: sérelemdíjat kér a rendőrségtől a megmentett család

▶︎
Exkluzív interjú a soroksári futónő gyilkosával - Először mutatja meg arcát R. Szilveszter I Blikk

▶︎
Kékfény - A rendőrkéselő vallomása (2021.06.07.)

▶︎
Kékfény - Rendőrkéselés (2020.10.12.)

▶︎
Meggyilkoltak egy fiatal rendőrt

▶︎
Budapesti Zsaruk Podcast - Gál Sándor r. alezredes

▶︎
Kékfény- Bosszú! (2026.04.13.)

▶︎
Kékfény - Miért dörrent 10 lövés? (2021.01.11.)

▶︎
Újbudai rendőrgyilkosság: Elkerülhető lett volna a tragédia?

▶︎
Budapesti Zsaruk Podcast

▶︎
Kösz, jól vagyok! - Riasztás (2020-11-10) - HÍR TV

▶︎
Budapesti Zsaruk Podcast- Verdes Edina r. zászlós

▶︎
BUDAPESTI ZSARUK PODCAST

▶︎
Kékfény - Életfogytiglanból szabadult, de megint drogkereskedőnek állt. (2025.07.07.)

▶︎
De la Comisarul Moldovan la Dacia Logan - Mașinile de Poliție ale României

▶︎
Kékfény – A becsület ára (2019.11.25.)

▶︎
