Javul az állapota a rendőrnek

Napról-napra jobban van az a rendőr, akit még december 24-én késelt meg egy férfi Újpesten. A 26 éves járőrt életveszélyes sérülésekkel vitték kórházba, de azóta sokat javult az állapota - most ő maga mesélte el, mi történt velük. Péter azt mondta, minden pillanatra emlékszik: a támadás után saját lábán ment le a hatodik emeletről, és biztos volt benne, hogy meg fog halni. Bajtársai folyamatosan támogatják a rendőrt: legutóbb közös videóban üzentek neki.