4TRESS X D26 - ÚTRAVALÓ

© 4tress x D26 - Útravaló, 2026 Single Track © Garage Productions ★ Fellépésszervezés: [email protected] ★ _______________ Produced by D26   / d26_beatz   Mix & Master / ‪@d26beatz‬ DOP / Matuz Pictures   / matuzpictures   Vágás, fényelés / 4tress Spotify, Apple Music, stb// hamarosan ★ Kövess Instagramon, Tiktokon és Facebookon ★ 4TRESS   / iam4tress​     / iam4tress​     / iam4tress   GARAGE PRODUCTIONS   / garageprod     / garageprod   _______________ /Dalszöveg/ Ha világgá mentem, csak kicsit eltűnnék Ne keress meg Minden oké, de ha más mondja, hogy hogyan éljek Mind útnak eresztem Nem kell navigátor, mondták már jobb, ha vigyázol De nincs mire, amíg vezet a szívem Mindegy, mit hagyok hátra Minden a vállamon itt van a zsákban Valamit rosszul, és van amit jobban Kezelek, de engem igazolnak a tettek A tegnap az hol van, a karma megbosszul Nekem elég, hogy kigazoltam a kertet Inkább a mosolyoktól legyenek ráncok Fejben dől el, jöhetnek meredek lejtők Higgadt legyek, nem jó az, ha csak annak látszok Nincs más, más nem lehet a megmentőm Csak zene legyen, mindenen átvisz A világot jelenti, de nem evilági Tele van a zsákom, ideje hazavágynom De végtelen utakon zarándokol a vándor Látom, kár volt keseregnem Az életet élvezni újratanultam Nem találkozunk, ha nem keresem meg Ezt hoztam útravalónak Ha világgá mentem, csak kicsit eltűnnék Ne keress meg Minden oké, de ha más mondja, hogy hogyan éljek Mind útnak eresztem Nem kell navigátor, mondták már jobb, ha vigyázol De nincs mire, amíg vezet a szívem Mindegy, mit hagyok hátra Minden a vállamon itt van a zsákban Kevés az időnk, remélem eleget élsz Ez a világ mélyen keserű, csak a teteje méz Fejest ugrottam, nem tudtam mennyire mély Benne van mennyi remény, most jön a neheze még Örökké nem eshet Lemaradok, ha csak várok, míg elül a vihar Eltűntem, ne keress meg Amit idáig ígértek látod, a fele sem igaz Ha lehúzna, csak ereszd el Más gondja nem az enyém Már rég nem viselem én, nincs több hely a szívemen Que mi canción vaya contigo en todo el camino Látom, kár volt keseregnem Az életet élvezni újratanultam Nem találkozunk, ha nem keresem meg Ezt hoztam útravalónak Ha világgá mentem, csak kicsit eltűnnék Ne keress meg Minden oké, de ha más mondja, hogy hogyan éljek Mind útnak eresztem Nem kell navigátor, mondták már jobb, ha vigyázol De nincs mire, amíg vezet a szívem Mindegy, mit hagyok hátra Minden a vállamon itt van a zsákban Ezt hoztam