Jelcz M121MB #146 - MPK Częstochowa [Przejazd, 20] [*]

exDJ686 - MPK Kraków Przejazd exkrakowskim Gniotem w Częstochowie na wariancie linii 20 (Wyczerpy Osiedle - Estakada). Jest to już ostatni w Polsce Gniot o takiej konfiguracji. Może i dźwiękowo nie dorównuje swoim braciom, ale jest to fajne auto, szczególnie na moście. Mechanicy troszkę podłubali przy tym aucie w ciągu ostatnich 5 miesięcy i niestety skrzynia biegów nie pracuje tak jak powinna. Podczas przejazdu zmieniałem dwukrotnie lokalizację, żeby móc zaprezentować wóz jak najlepiej. 0:00 - 2:30 tył 2:30 - 13:15 nadkole 13:15 - 16:58 przód Podróż tym autobusem była świetnym przeżyciem. Pozwoliła nam powrócić do wspomnień z czasów, kiedy takie auta jeździły po ulicach Krakowa. Niestety, niedługo i Kraków, i Częstochowa na zawsze wycofają liniowo takie autobusy :'(. //Omni Rocznik 2002 MB OM447HLA (250KM) + ZF5HP500 (5) Pozdrowienia i ogromne podziękowania dla kierowcy :). Przejazd od OmniCityKR. 2.07.2018