Trónkövetelők Izbégen

Lesz-e új gazdája a Vándor Kupának? Ez volt a 2025-ös MH Lőbajnokság legfontosabb kérdése. A szervező MH Altiszti Akadémia kétszeres címvédőként érkezett június 18-án az izbégi lőtérre, ahol több mint harminc alakulat közel háromszáz katonája szállt versenybe egymással. Készítették: Hadházi Dániel, Burillák Marcell, Kazi Antal.