Prima mea masina, - Dacia 1310L din 1996!

Salutare Bagablonzilor și bine v-am găsit la un nou episod pe acest canal! În acest episod v-am prezentat istoria primei mele mașini și anume o Dacia 1310L din 1996! Dacă sunteți curioși cum am ajuns ca la 18 ani să conduc și să dețin o Dacie atât de veche uitați-vă la videoclip până la capăt, iar dacă v-a plăcut nu uitați să dați like, share și subscribe deoarece mă ajută foarte foarte mult!