Renault 110.54 w orce pod kukurydze kverneland AB100

#vlog #jestrolnikjestżywność #DoceńRolnika #rolnictwo #praca Zostaw łapke w gure I komentarz Nie zapomnij za subskrybować tego kanału Chciał byś więcej to wpadaj do mnie na Instagram kamil_Farm Wpadaj też na Tik Tok @kamello95 Również na Snapchat kamelloc330