Czy po katastrofie ekologicznej w Odrze widać ŻYWE RYBY? Zbadaliśmy to SONAREM we Wrocławiu |FAKT.PL

Wypłynęliśmy w rejs po Odrze z sonarem do lokalizowania żywych ryb. Co odkryliśmy? Minęły już dwa tygodnie od zaobserwowania pierwszych oznak katastrofy ekologicznej na Odrze. Śnięte ryby wyłowione przez ten czas z rzeki liczone są już w tonach. Wiele osób przerażonych skalą tej tragedii zastanawia się, czy w Odrze jest jeszcze jakieś życie? Aby to sprawdzić, wynajęliśmy we Wrocławiu łódź motorową i wybraliśmy się w rejs po rzece z echosondą do lokalizowania ryb. Co udało nam się zarejestrować? czytaj dalej: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska... Subskrybuj kanał! http://bit.ly/Fakt24SUB