SimRail [ Warszawa - Katowice [ EU 07 ]

Simrail to polski symulator pociągu, który już 13 grudnia za 2 dni stanie się pełną wersją . Na ten moment wygląda to jak wygląda. Reszta w komentarzu. -------------------------- Mój zestaw freetrack to klips z Allegro z trzema diodami na podczerwień montowany do słuchawek z boku na rzep. Oprogramowanie Opentrack v. 2.3.13 ( logo ośmiorniczki ) . Do tego kamera ps3 z dodanym filtrem ściemniającym, którą kupicie w zestawie z klipsem. Cena ok 150zł, co w porównaniu do TrackIR jest po prostu zbawieniem. Symulator jak na wczesną wersję ( od kwietnia 2024 ) wygląda dobrze. Twórcy zapowiadają rozwój gry i wiele nowości .