ILYEN EGY IPHONE 7 2025-BEN! 😎📱

Ha tetszett a videó vagy stream, akkor jelezd egy likeal és ha nem szeretnél lemaradni a további videókról vagy streamekről, iratkozz fel a csatornára. Előre is hatalmas Pacsi 👏 --Támogatók, Credits Starshoogie: Instagramm:   / starshoogie   Youtube:    / @starshoogie   Indexkép: ‪@GondaOliver‬ --Linkek Ha Támogatni szeretnél: https://streamelements.com/nubmestr_/tip Instagram:   / nubmestr_yt   Discord szerver:   / discord   TikTok:   / nubmestr   --Felszerelés GÉPEM: Rendszer: Windows 11 Pro Processzor: AMD Ryzen 7 5800X Videókártya: AMD Radeon RX 6600XT 8GB Ram: Kingston Fury Renegade 2x16GB 3600MHz Alaplap: MSI MAG B550 Tomahawk Tápegység: Kolink CORE 600W ARGB Gépház: Aerocool Falcon GBK-v2 ARGB SSD: Kingston SNV2S1000G 1TB SSD2: Kingston A400 250GB HDD1 - 2: WesternDigital WD10EZEX-22GN5A0 1TB --PERIFÉRIÁK: Egér: Glorius Model-O Billentyűzet: Redragon RYZE Fejhallgató: EKSA E900 PRO Mikrofon: Fifine Ampligame A6V Egérpad: Hama uRage Lethality 400 Illuminated Monitor1: Blitzwolf BW-GM2 1440P 144Hz Monitor2: LG 27MT57D 1080P 75Hz Monitor3: Orion T16 1080P 60Hz --EGYÉB: Telefon: Samsung Galaxy S22 Ultra Midnight Black 12/512GB Laptop: Lenovo Ideapad 700