Ponad góry, ponad morza - Wrocław Wielbi

Nagranie zostało zarejestrowane podczas Wieczoru Uwielbienia, który odbył się 25 XI 2023 r, w Rzymskokatolickiej Parafii Chrystusa Króla we Wrocławiu (ul. Młodych Techników 17) podczas spotkania z Ojcem Adamem Szustakiem. Zespół Wrocław Wielbi w składzie: Dawid Czechowicz - perkusja Damian Korzekwa - gitara basowa Jakub Ratuszniak - instrumenty klawiszowe Szymon Duroł - gitara akustyczna Marek Urbanowicz - gitara elektryczna Natalia Duroł - wokal Małgorzata Kałwik - wokal Natalia Koza - wokal Małgorzata Sewel - wokal Urszula Woźniak - wokal Weronika Ogiolda-Podstawa - wokal Sebastian Kosendiak - wokal Chcesz żebyśmy zagrali uwielbienie w Twojej parafii lub na Twoim wydarzeniu? Napisz: [email protected] Podoba Ci się to co robimy? Chcesz nas w tym wesprzeć? Zostań naszym patronem! https://zrzutka.pl/35ue8h FB:   / wroclawwielbi   IG:   / wroclawwielbi   TikTok:   / wroclawwielbi