WINNICA SANDOMIERSKA I 10-LECIE CAMPERTEAM

Końcówka lata i początek jesieni to idealny moment na... zbiory winogron w Winnicy Sandomierskiej. To właśnie tam powstaje kapitalne wino i to właśnie tam od kilku lat funkcjonuje kamper-park. Byliśmy na zlocie zorganizowanym przez CamperTeam Świętokrzyskie właśnie w tym miejscu. To tam świętowano również 10-lecie istnienia CamperTeam'u. Zobaczcie sami, jak było. 📸 INSTAGRAM 👉   / nabiwaku   🗨 FACEBOOK 👉   / nabiwaku   📧 WSPÓŁPRACUJ Z NAMI ► [email protected] 💸 JEŻELI DOCENIASZ NASZE TREŚCI I NIEZALEŻNOŚĆ - WSPOMÓŻ NAS https://patronite.pl/nabiwaku/descrip... Music from #InAudio: https://inaudio.org/ Upbeat Country Travel by Infraction [No Copyright Music] / Take Your Time