㋡Orka 2k17 u UrsusTeam John Deere 8200 Unia Ibis XXL

Siemanko :D CZYTAJ OPIS !!! WESOŁYCH ŚWIĄT !!!! Dawno mnie tu nie było ale miałem trochę pracy w polu :D Dzisiaj filmik z orki ====================================================== Maszyny: John Deere 8200 + UNIA IBIS XXL 5 SKIBOWY OBROTOWY ====================================================== Chcesz być na bieżąco? Wpadnij na nasz fanpage:   / ursusteam-55.  . ====================================================== A wiec oglądajcie, subujcie, komentujcie, oceniajcie i klikajcie d^_^b ===================================================== Ścieżka dźwiękowa, nie jest moją własnością, i nie roszczę Sobie do niej żadnych praw autorskich. Film ma charakter edukacyjny !