Kupio sam sebi Quad ali pokvaren...

Vec neko vreme gledam po oglasima quadove ili ATV, i evo izletela je prilika i kupovina je pala. Vlasnik je mislio da je problem kocnica pa lanac i ko zna sta i nije znao zasto mu koci zadnja osovina. Naravno, taj dan sam nasao kvar a sledeci tj. danas to i popravio. Nije lako zamenuti lezajeve ali nekako sam se snasao. Pogledajte kako to izgleda.