Nowy projekt/nowa stacja - prolog

Po długim czasie wracam z projektem stacji i bocznicy. Zastanawiam się czy relacja budowy powinna mieć charakter przewodników, tutorialu na poszczególne etapy prac czy może Vlogi? Dajcie znać w komentarzach jaka forma was interesuje!