JAWOR. Shimanko po raz dwudziesty!

Shimanko kolarze to cykl rajdów rowerowych po terenie powiatu jaworskiego. Wydarzenie powstało w środowisku radia Zamek Nadaje, przyłączyli się działacze PTTK, stowarzyszenia Las Dla Nas i dołączają kolejni. W sobotę (11.04) cykliści wyruszyli (tradycyjnie) spod Zamku Piastowskiego i udali się do Chaty Pod Lipą. Tam oprócz zasłużonego odpoczynku i ogniska można było się wykazać przy budowie wiat turystycznych.