Oceniam nóż i lornetkę z Neo Tools i wabik BUTTOLO
Witam! Mam nadzieję że odcinek się spodobał :D Oceniam lornetkę neo tools, nóż neo tools i wabik buttolo. Pamiętajcie że to tylko moja subiektywna ocena, co myślę że za te pieniądze w jakim stanie są i jak się ich użytkuje :D Pozdrawiam oraz życzę miłego oglądania :D a jeśli ci się spodobał odcinek zostaw kciuka w górę i daj znać w komentarzu :D jeśli jesteś nowym widzem kliknij w czerwony przycisk pod opisem, abyś nie przegapił/a nowości pierdolnij w dzwoneczek :D Facebook: / denny-211513672967218 Instagram: / szczerydenny Tiktok: https://www.tiktok.com/@szczerydennyd... Możesz mnie wesprzeć: https://tipply.pl/@szczerydennydocholery
